A
A
A

Поліція Черкащини розслідує кримінальне провадження за фактом виникнення конфлікту в Умані

Відкрито кримінальне провадження частиною 2 статті 161 Кримінального кодексу України - порушення рівноправності  громадян. 

27 серпня близько 23.00 години до Уманського відділу поліції надійшло повідомлення про виникнення конфлікту між групою громадян України та  групою Брацлавських хасидів, які прибули до міста Умань для святкування Рош- Га- Шану.

Виїздом на місце події було встановлено, що група осіб перешкоджала іноземцям потрапити на територію домоволодіння, мотивуючи це можливістю розповсюдження COVID-19 та, на їхню думку, незаконним будівництвом.

Під час вказаних подій поліцією забезпечено охорону громадського порядку, були встановлені всі особи на місті конфлікту та попереджені подальші активні та протиправні дії.

За даним фактом та за  іншими фактами  конфліктів, які відбулись в місті Умань,  слідчим відділом Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області відкрито кримінальне  провадження  за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності  громадян залежно від їх расової, національної належності, або релігійних переконань).

Поліція  встановлює усі обставини, та здійснює слідчі заходи для  надання правової оцінки діям всіх осіб.

Сектор комунікації поліції Черкаської області