A
A
A

У Міжнародному навчальному центрі НГУ готують універсальних воїнів-снайперів

Снайпер – це спеціально підготовлений боєць, який досконало володіє своєю зброєю. Він задіяний для вирішення вогневих завдань на відстані та умовах, які потребують особливих навичок і високого рівня індивідуальної підготовки.

Саме з метою підготовки таких фахівців на базі Навчально – бойового центру підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру проводиться  підготовка снайперів на спеціальних курсах (базовий курс) підготовки снайперів.

Даний курс проводиться з метою якісної підготовки снайперів до виконання завдань за призначенням з використанням новітніх зразків снайперського озброєння та підвищення їх професійної майстерності.

У ході проведення курсу курсанти вивчають тактико – технічні характеристики гвинтівки UAR -10 та особливості користування нею.

Під час проведення курсу проводяться заняття з вогневої підготовки, професійно-психологічної підготовки, тактичної медицини, топографії, тактико - спеціальної підготовки.

Наостанок випускники отримають практичні навички у роботі з картами, визначенні поправок, дальності до цілі, влучної стрільби по цілям, основам маскування та багато іншого. Після закінчення курсу випускники складатимуть іспити і лише ті, хто успішно складуть іспит, отримають відповідніпосвідчення.

 

Артем Кочарян

Фото автора