A
A
A

Антон Геращенко:Поліція затримала зловмисника, який напав на жінку у потязі «Маріуполь – Київ»

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що правоохоронці затримали чоловіка, який вночі напав на жінку, яка разом із сином їхала потягом №84 «Маріуполь – Київ». 
Зловмисник проник у купе до потерпілої та погрожуючи їй, намагався зґвалтувати. Жінка отримала значні побої. 

«Поліція і прокуратура готує йому підозра за статтями - нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування», - зазначив Антон Геращенко. 
За словами Антона Геращенко, поліція, спільно з прокуратурою, проситимуть суд обрати міру запобіжного заходу – арешт без права внесення застави, оскільки цей чоловік особливо небезпечний. 
Зловмисник уродженець міста Запоріжжя Віталій Рудзько, 1975 року народження. Раніше тричі судимий - у 1996 році за викрадення автомобіля, в 1999 за хуліганство,-2008 за крадіжку.
Так, за інформацією пасажирки, чоловік без верхнього одягу увірвався в купе, де вона перебувала з неповнолітнім сином, і почав наносити їй тілесні ушкодження та намагався зґвалтувати.

Про інцидент повідомили машиніста і начальника поїзда. Після чого зловмисник був затриманий правоохоронцями, а поїзна бригада надала всі необхідні свідчення.

 

Департамент комунікації МВС України