A
A
A

У справі Кучапіна правоохоронці перевірять усі версії його загибелі, – Антон Геращенко

Під час огляду місця загибелі Олексія Кучапіна фактів, які одразу б вказали на насильницьку смерть, виявлено не було. Однак поліція перевірить усю наявну інформацію, а також чекає на висновки низки судово-медичних експертиз. 

Про це сьогодні заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час спілкування з активістами біля Міністерства внутрішніх справ. 

«Провадження зареєстровано за ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Провадження саме за цієї статтею реєструється завжди, коли знаходять тіло людини і якщо є підозра, що смерть настала з якихось негативних обставин. Проте, під час огляду місця загибелі Олексія Кучапіна, фактів, які одразу б вказали на насильницький характер смерті, виявлено не було. Але правоохоронці ретельно перевірять усі можливі версії його загибелі», - зазначив Антон Геращенко.

За словами заступника міністра, під час огляду квартири правоохоронці, окрім документів та особистих речей померлого, на столі виявили передсмертну записку. «Всі речові докази направлені на проведення відповідних експертиз, зокрема, гістологічної, хімічної, фармакологічної, графологічна та психологічної. Оглянувши квартиру, поліцейські встановили, що обстановка всередині не була порушена, двері без пошкоджень», - сказав Антон Геращенко.

Директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко додав, що правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався загиблий перед смертю. Свідок надав важливі покази для слідства.

Нагадаємо, про зникнення 39-річного чоловіка 19 липня повідомила його дружина. 21 липня його тіло в орендованій квартирі в Дніпровському районі столиці виявили поліцейські, які прибули на виклик.

Департамент комунікації МВС України