A
A
A

КПВВ «Мілове» на Луганщині можуть перетнути пішоходи

«Мілове» – єдиний в Луганській області пункт пропуску, де можна перетнути кордон з Росією.

Цей пункт пропуску є автомобільним міждержавним, тобто тут перетинати державний кордон можуть лише громадяни України чи Російської Федерації автомобілем. Але відповідно до рішення Уряду з 7 липня тут відкрилася можливість і пішого руху.

На кордоні з Росією в межах Луганщині залишаються ще тимчасово закритими міжнародні автомобільні пункти пропуску «Танюшівка», «Просяне» та місцеві пішохідні «Мілове» та «Сиротине».

Нагадаємо, що Росія знаходиться в списку країн зі значним поширенням Covid-19. Особи, які в’їжджають з таких країн в Україну мають вибувати на двотижневий карантин (обсервацію або самоізоляцію із застосунком «Дій вдома»). В’їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства дозволений за умови наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні. У разі відсутності такого полісу (свідоцтва, сертифікату), уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України мають право відмовити у перетинанні державного кордону іноземцю. Не вимагається даний поліс (свідоцтво, сертифікат) у громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, а також осіб, яких визнано біженцями і осіб, які потребують додаткового захисту.

Для зручності подорожуючих в місцях несення служби прикордонних нарядів та на інформаційному стенді розміщена інформація про правила перетинання кордону під час карантину, QR-коди для завантажування додатку «Дій вдома».

Наголошуємо! За певних причин, мобільний зв'язок у пункті пропуску може  працювати  нестійко. Слабкий зв'язок, або ж його відсутність спричиняють певні складнощі з встановленням додатку «Дій вдома», тому рекомендуємо заздалегідь (до перетинання державного кордону в Україну) встановити застосунок для уникнення незручностей.

Нагадуємо, під час проходження контрольних операцій усі подорожуючі повинні мати захисні маски на обличчі та дотримуватися соціальної дистанції.

Також рекомендуємо під час планування поїздок за кордон ретельно ознайомлюватися із правилами приймання іноземців країни слідування для уникнення казусів та незручностей.

Зауважимо, навіть за наявності достатніх підстав для в’їзду на територію Російської Федерації як то відвідування родичів чи поховання, російська сторона надає дозвіл в’їзду на територію не всім громадянам, проводячи вибірковий пропуск.