A
A
A

Починаючи з 2017 року рятувальниками відновлено понад 1 200 будинків в Донецькій області

З червня 2020 року рятувальниками вже відновлено більше 180 будинків в 12 населених пунктах, зокрема в Авдіївці, Торецьку та населених пунктах Бахмутського, Волноваського, Мар'їнського районів Донецької області. До робіт залучені 202 рятувальника з різних областей України. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час візиту до населеного пункту Луганське, яке найбільш постраждало від обстрілів.

«Разом з Донецькою обласної державною адміністрацією ми і надалі нарощуватимемо зусилля по відновленню будинків. Не зважаючи на всі проблеми, які існують в державі, ДСНС щодня виконує цю роботу. Одним з найбільш постраждалих від обстрілів населених пунктів є селище Луганське Бахмутського району, в якому підлягає відновленню 73 будинки. З червня 2020 року в селищі розпочато роботи по відновленню житлових будинків. До проведення робити залучено 25 рятувальників. Наразі вже відновлено 24 будинки, на 4 – тривають роботи», - зазначив Сергій Яровий.

Він також додав, що саме ці рятувальники формують високий рівень до ДСНС.

«Це дуже велика справа і за свою роботу надзвичайники повинні отримувати гідну заробітну плату. МВС постійно над цим працює», - сказав перший заступник міністра.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, в селищі Луганське працює зведений загін із 7 областей, який виконує завдання по відновленню дахів, заміни вікон, дверей, а також проведенню інших робіт.

«Ми докладаємо всі зусилля для соціального забезпечення працівників ДСНС, які чесно та віддано виконують свою роботу, а також дбаємо про технічне оснащення, аби полегшити їхню працю», - зауважив Микола Чечоткін.

Довідково:

У смт Луганське Донецької області наразі проживає майже 1000 людей. Останній артобстріл був у 2017 році.

Крім того, Сергій Яровий та Микола Чечоткін відвідали 80-ту державну пожежну частину, яка знаходиться у м. Світлодарськ на відстані 1 700 м від лінії ведення бойових дій. Вони поспілкувалися з особовим складом частини та вручили відомчі нагороди.

«Особовий склад частини, окрім гасіння пожеж, здійснює евакуацію людей, а також ідентифікує вибухонебезпечні предмети та виконує завдання на пункті надання допомоги населенню в межах КПВВ «Майорське. Неодноразово рятувальники потрапляли під ворожі артилерійські обстріли, внаслідок чого техніка зазнавала значних ушкоджень. Найближчим часом планується оновлення матеріально-технічної бази частини», - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ.

За словами Сергія Ярового, наразі всього до виконання завдань у складі Об’єднаних сил залучено 299 працівників ДСНС та 27 одиниць техніки.

Департамент комунікації МВС України