A
A
A

Суд обрав запобіжний захід чоловікові, який за 200 тисяч доларів США обіцяв посаду у Кабінеті міністрів України

За рішенням суду зловмисникові обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави - понад мільйон гривень.

У ході слідства було встановлено, що за 200 тисяч доларів США фігурант пообіцяв громадянину зарахувати його до закритої  впливової групи та вирішити питання щодо його призначення на посаду Міністра Кабінету міністрів України.

У четвер, 3 липня,  в одному з кафе Луцька оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області, слідчі поліції області під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області затримали місцевого мешканця під час отримання коштів. В ході огляду місця події правоохоронці  вилучили кошти, заяву про вступ потерпілого до закритої групи, завірену печаткою та перстень, як доказ того, що останній став її почесним членом.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу  України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 1 мільйон 261 тисяча гривень.

Підозрюваному може загрожувати до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України