A
A
A

Працівники системи МВС – другі за ступенем ризику та за фактом зараження COVID-19 після лікарів

Для  забезпечення карантинних заходів щодня залучається понад 16,5 тис. правоохоронців. Кошти, які планується виділити МВС з фонду з питань боротьби з коронавірусом підуть на доплати саме цим працівникам.

«З самого початку рятувальники, поліцейські, прикордонники, нацгвардійці та лікарі були і залишаються на передовій боротьби з COVID-19. Більшість особового складу залучалася до заходів щодо протидії розповсюдженню коронавірусу – від прикордонного оформлення,  санітарних постів у найбільш постраждалих регіонах  до розшуку осіб, хворих на коронавірус, які самовільно залишали лікарні. Працівники МВС – другі за ступенем ризику та по факту зараження після лікарів», - сказав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Щодня для забезпечення карантинних заходів та безпеки в Україні залучається понад 16, 5 тис. правоохоронців. Із них 13,5 тис. поліцейських, з яких 509 задіяні безпосередньо для забезпечення безпеки  медзакладів, де проходять лікування інфіковані коронавірусом.

До поліцейських щодня для забезпечення карантину долучаються 2 тис. Нацгвардійців, 1,5 тис. прикордонників та 22 співробітника ДСНС.

В системі МВС вже зафіксовано 709 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 605 осіб одужали та 104 продовжують лікування.

Зазначимо, на сьогодні поліція склала 12 694 адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відкрито 169 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань бюджету схвалив  постанову Уряду №485 від 10 червня 2020 року про виділення 2,6 млрд грн. на працівникам системи МВС. Додаткові кошти планується спрямувати на виплати доплат у розмірі до 50% заробітної плати поліцейським, нацгвардійцям, прикордонникам та лікарям системи МВС, що лікують хворих на COVID-19.