A
A
A

Нацгвардійці та поліцейські взяли під посилену охорону курортні зони міста Одеси та Одеської області

5 червня 2020 року на території військової частини 3012 Національної гвардії України було проведено спільний розвід сил та засобів, які залучатимуться до забезпечення громадської безпеки під час курортного сезону 2020 року.

На урочистостях були присутні начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Підлубний та начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області генерал поліції третього рангу Олег Бех.

«Для безпеки наших громадян залучаються всі необхідні сили та засоби, які будуть забезпечувати не тільки охорону громадського порядку, а також взаємодіяти з мешканцями та гостями нашого міста для того, щоб надавати всю необхідну інформацію чи допомогу», – підкреслив очільник Одеської поліції Олег Бех.

Основна мета правоохоронців – забезпечення громадського порядку, попередження та розкриття кримінальних правопорушень, оздоровлення криміногенних ситуацій на території міста Одеси та Одеської області під час літнього курортного сезону.

Основні зусилля будуть спрямовані на профілактику правопорушень, боротьбу із злочинністю та усунення причин, що зумовлюють вчинення протиправних дій, зміцнення законності і правопорядку, захист прав і свобод місцевих жителів та туристів, які приїдуть відпочивати.

«За рахунок перерозподілу підрозділів Національної гвардії з інших регіонів додатково залучено 50 військовослужбовців. Це дозволить організувати щільність перекриття маршрутів патрулювання, а також оперативно реагувати на ті чи інші зміни в обстановці. В разі необхідності створено також додаткові резерви для забезпечення цілодобового патрулювання», – зазначив генерал-майор Олег Підлубний.

Усього заплановано залучити понад 500 правоохоронців з числа представників ГУНП, патрульної поліції, Національної гвардії і поліції охорони. Нацгвардійці та поліцейські нестимуть службу в цілодобовому режимі.

Під посиленою увагою правоохоронців будуть основні курорті локації міста та області. Зокрема – курорт Затока, прибережні зони Золотого берега, Аркадії, Ланжерону та Лузанівки, де сконцентрована велика кількість перебування відпочивальників та туристів.

Нагадаємо, що станом на 5 червня 2020 року діють обмеження у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

Зокрема, забороняється:

вхід до закладу без супроводу працівника закладу;

проведення свят, бенкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, в яких беруть участь більше 10 людей;
приготування їжі на відкритих кухнях (окрім тих, що відгороджені від відвідувачів перегородкою);
функціонування буфетів (окремих зон) самообслуговування, в тому числі для самостійного наливання напоїв клієнтами;
самообслуговування у закладах швидкого харчування. Таці, страви, напої та столові прибори має видавати персонал на прохання відвідувача;
перебування більше 4 людей за столиком, окрім дітей.
Правила щодо літніх терас та їжі й напоїв не змінилися і залишаються в силі!

 

Група інформації і комунікації Південного ТУ