A
A
A

МВС анулювало ліцензії чотирьом охоронним фірмам, працівники яких брали участь у перестрілці в Броварах

Про це сьогодні, 5 червня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

«Слідчі Національної поліції, в рамках розслідування кримінальних проваджень щодо стрілянини у Броварах, звернулися до Міністерства внутрішніх справ для проведення перевірки діяльності чотирьох столичних охоронних фірм, працівники яких, за інформацією досудового розслідування, є учасниками стрілянини у Київській області. Наказами Міністерства від 05.06.2020 повністю анульовано ліцензії на провадження охоронної діяльності: ТОВ «Профохорона», ТОВ  «Охоронна група «Київ-центр», ТОВ «ДВ-Сек’юріті», ТОВ «Охоронна група «Форт-3», - зазначив Сергій Гончаров.  

Сергій Гончаров додав, що слідством встановлено, що особи, які мають відношення до вказаних охоронних фірм, неодноразово залучалися до участі у масових заходах, де застосовувались незаконні дії.

Нагадаємо, вранці 29 травня у місті Бровари Київської області відбулась перестрілка через конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. 

Також, 29 травня Арсен Аваков повідомив, що всі винні у бандитській стрілянині у Броварах будуть найжорсткіше покарані.

Крім того, 2 червня затримано ще 13 осіб, які брали участь у перестрілці, на чолі з кримінальним авторитетом «Віха» або «Журавель».

Департамент комунікації МВС України