A
A
A

Наряди Нацгвардії посилюють прибережні зони та зони відпочинку поблизу Азовського моря

З 1 червня у більшості областей України відбувся черговий етап послаблення карантину: запрацювали спортивні зали, заклади освіти, оновилося пасажирське автобусне та залізничне сполучення між областями. Також послаблення карантинних обмежень передбачає можливість відвідування громадянами водоймищ та зон відпочинку поблизу них.

З метою профілактики тяжких та особливо тяжких злочинів, підтримання публічного порядку, а також дотримання громадянами карантинних обмежень, пляжі та зони відпочинку, які розташовані на узбережжі Азовського моря, були посилені гвардійськими нарядами 12 бригади оперативного призначення. Зокрема в Маріуполі та в курортних населених пунктах: Мелекине, Білосарайська Коса, Ялта.

«Із потеплінням кількість відпочивальників на пляжах збільшується. Запрацювали заклади харчування, готелі та спортивні майданчики у прибережних районах. У зв’язку з цим, такі місця були підсилені пішими нарядами, а також автопатрулями Нацгвардії у взаємодії із Нацполіцією», – зазначив заступник командира військової частини 3057 підполковник Сергій Загреба.

Наразі патрулювання узбережжя Азовського моря триватиме до закінчення курортного сезону. Слід також нагадати громадянам, які відвідують водоймища, що за порушення карантинних обмежень, залежно від подальших наслідків, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 

 

Вадим Вигінний