A
A
A

Слідчі закінчили досудове розслідування щодо групи сутенерів, які утримували місця розпусти у столиці

До складу злочинної групи входило п’ять осіб. Зокрема - троє організаторів та два члена групи. Зловмисники створили та утримували більше 10 місць розпусти в центральній частині міста. Вони втягнули у заняття проституцією майже 60 жінок. Наразі слідчі скерували до суду матеріали кримінального провадження.

У минулому році оперативники Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми поліції Київської області викрили та затримали групу сутенерів. До складу злочинної групи входило п'ять осіб, зокрема – троє організаторів, серед них - двоє чоловіків та жінка, а також двоє членів групи.

Зловмисники створили та утримували 12 місць розпусти, які були зосереджені у центрі столиці. У заняття проституцією вони втягнули майже 60 жінок.

Між учасниками організованої злочинної групи був чіткий розподіл обов’язків і кожен займався виключно своїм напрямком «роботи». Так, у групі були «диспетчери», «адміністратори», «модератори» та «водії».

Наразі слідчі Головного слідчого управління Нацполіції закінчили досудове розслідування щодо злочинної групи. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Підозрюваним інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво), ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Управління комунікації Національної поліції України

(за матеріалами Головного слідчого управління НПУ)