A
A
A

У Миколаєві ліквідовано канал контрабанди психотропів, який функціонував через інтернет-магазин

Спільною міжвідомчою групою у складі співробітників Держприкордонслужби, СБУ та Держмитслужби ліквідовано канал контрабанди лікарських засобів із вмістом психотропних речовин.

Спеціальну операцію проведено у місті Миколаєві оперативними співробітниками Мостиського прикордонного загону у складі слідчої групи, за силової підтримки спецпідрозділу Держприкордонслужби «ДОЗОР», в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом виявлення в міжнародних поштових відправленнях майже 3 тисяч таблеток із вмістом психотропних речовин.

Під час операції викрито групу осіб, які організували канал контрабандного ввезення в Україну з країн Західної Європи та розповсюдження через інтернет-магазин психотропних лікарських засобів. Також здобуто докази причетності до контрабанди психотропів кур’єра та власника інтернет-магазину. За злочин (ст.305 КК України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів») законодавством передбачене позбавлення волі терміном від п’яти до восьми років.

Слідчі дії тривають.