A
A
A

В ОДУВС відкрили оновлену експозицію Музею історії університету

Той, хто не знає своєї історії, приречений на забуття. Пам’ятаючи цю просту істину, сьогодні, 29 травня, в університеті відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття оновленої експозиції Музею історії Одеського державного університету внутрішніх справ.
Урочистості відбулись за участю керівного складу вишу на чолі з ректором В’ячеславом Аброськіним, а також почесних гостей, ветеранів та пенсіонерів університету, серед яких: колишній начальник школи міліції, ректор училища міліції, ректор інституту внутрішніх справ, який очолював його протягом 15-ти років, у період 1988-2003 років, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал-майор міліції у відставці Думко Феофан Каленикович та колишній ректор університету, який очолював його протягом 6-ти років у період 2004-2010 років, доктор юридичних наук, професор генерал-майор міліції у відставці Долженков Олександр Федорович.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор В’ячеслав Аброськін: «Сьогодні незвичайна подія у житті нашого університету – це відкриття оновленої експозиції Музею історії Одеського державного університету внутрішніх справ. Ми оновили та доповнили експонати музею, зберігаючи традиції нашого славетного закладу, якому 27 лютого 2022 року виповниться 100 років. Всі ми знаємо, що без минулого немає майбутнього, тому наші курсанти та студенти, навідуючись до музею, будуть бачити, хто служив, працював та кого виховав наш університет».
Далі слова вдячності лунали на честь засновників музею та їхніх послідовників, котрі зробили великий вклад у збереження історичної спадщини одного з провідних закладів вищої освіти МВС України.

Вже після цього гостей заходу було запрошено на першу екскурсію по оновленому музею.
Загалом в експозиційних залах музею максимально повно спробували представити різні віхи історії виникнення, розвитку та сучасного становлення Одеського державного університету внутрішніх справ. Це справжнє місце збереження пам’яті, яке опікується минулим та сьогоденням університету. І його варто відвідати усім, хто тут навчався, чи навчається зараз. Тож двері Музею завжди відчинені для тих, хто бажає дізнатися про наше минуле.