A
A
A

З Єгипту в Україну літаками щомісяця поставлялися до 10 кг прекурсорів. Наркоканал ліквідований

З допомогою наркокур'єрів та через міжнародні поштові відправлення прекурсор «псевдоефедрин» в особливо великих розмірах потрапляв в Україну.

 

 

Сьогодні оперативними співробітниками Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, спільно зі слідчими Печерського управління Нацполіції у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 в м. Дніпро оголошено підозру громадянину України, який підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, а саме контрабанди прекурсорів в особливо великих розмірах (ч.3 ст.305 ККУ), а також незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні прекурсорів в особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин (ч.3 ст. 311 ККУ). Заходи проводилися спільно із правоохоронними органами Німеччини та із залученням прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР».

 

 

Спільними заходами було встановлено, що наш співвітчизник, протягом 2019-2020 років організував та здійснював контрабанді постачання прекурсору з Єгипту в Україну авіаційним шляхом.

 

З допомогою наркокур'єрів та через міжнародні поштові відправлення прекурсор «псевдоефедрин» в особливо великих розмірах потрапляв в Україну. Щомісячні постачання цього прекурсору досягали до 10 кг.

 

Також організатору вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке буде розглянуто Печерським районним судом м. Києва.