A
A
A

Арсен Аваков: Близько 200 бійців Нацгвардії віддали життя, захищаючи країну в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Про це сьогодні, 29 вересня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час урочистостей з нагоди 50-ї річниці створення військових частин з охорони громадського порядку Нацгвардії.

Глава МВС закликав українців віддати шану 189-ти бійцям, які загинули під час проведення антитерористичної операції за останні 2,5 роки. Вони загинули на фронті і в прифронтових зонах в боротьбі з терористами і бандитами.

«Сотні поранених, 189 загиблих - це та ціна, яку ми платимо за дуже серйозну ситуацію в момент виклику, в який потрапила наша країна», - підкреслив Арсен Аваков.

Він зазначив, що завдання військових частин Нацгвардії України, а також поліції - забезпечити порядок на вулицях міста і в прифронтових зонах.

За словами командувача Нацгвардії Юрія Аллерова, частини Національної гвардії стали першими на війну на Сході країни.

«Сьогодні задачі, які покладені на військовослужбовців та правоохоронців по охороні громадського порядку, розповсюджені по теренах України, вздовж кордонів та в зоні проведення АТО. Ті втрати, як ми маємо сьогодні, це скорбота близьких, родичів і нас», - зазначив командувач Нацгвардії.

Юрій Аллеров також додав, що сьогодні Національна гвардія України знаходиться на шляху розбудови, а суспільство, на його думку, очікує, що гвардійці забезпечать мир і спокій.

«Я хотів би запевнити, що Національна гвардія виконує покладені завдання», - сказав Юрій Аллеров.

Під час урочистостей 13 нацгвардійців було нагороджено нагрудними знаками «За безпеку народу», «За відзнаку в службі», 13 отримали подяки від МВС.

Також представникам військових частин передано сертифікати на 20 автомобілів Renault Duster, дообладнаних спеціальним устаткуванням для несення служби, а після виступу Почесної варти НГУ 25-ї бригади охорони громадського порядку, почесні гості пішли до місця стоянки техніки, що вручена.

Наприкінці заходу відбулися показові виступи особового складу спеціального батальйону (Почесної варти Національної гвардії України) 25-ї бригади з охорони громадського порядку.

Департамент комунікації МВС України