A
A
A

МВС розпочинає Всеукраїнський онлайн турнір з кіберспорту «Ukrainian Open Quarantine Esports Cup»

Під час самоізоляції найважливіше за все для кожної людини - залишатися дома та проводити цей нелегкий час в гарному настрої і з користю для себе. Ми знаємо, багато хто з вас мріяв пограти вдома в ігри, але не мав можливості. Так-от, цей час настав!

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Федерацією Кіберспорту України UESF та факультетом №4 кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх пропонують вам прийняти участь у безкоштовному Всеукраїнському онлайн кіберспортивному турнірі, який стартує вже в травні.

Ми пропонуємо вам позмагатися в:

– Dota 2 – стратегія;

– Pro Evolution Soccer – симулятор футболу;

– League of Legends – стратегія.

Учасниками можуть стати всі бажаючі громадяни (без вікових обмежень), які проживають на території України. Тривалість турніру буде залежати від кількості учасників.

Важливо! Змагання будуть проходити таким чином, щоб не заважати учнівській молоді навчатися.

Реєстрація, регламент турніру та календар матчів за посиланням -  UESF.org.ua

Переможці турнару (як індивідуальні гравці, так і учасники команд в залежності від дисципліни), які здобудуть у фіналі турніру перші три місця, будуть нагороджені цінними призами від МВС України. Нагороди вручать їм особисто, або ж, у разі продовження в Україні карантину, будуть надіслані переможцям через поштово-логістичні компанії.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (067) 778 68 39 - Марія Кондратьєва.

Департамент комунікації МВС України