A
A
A

Нацгвардія проводить антидиверсійну операцію через пожежі в Чорнобильській зоні відчуження

На виконання рішення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова екіпажі застосування безпілотних авіаційних комплексів (БАК) Національної гвардії України вдень та вночі проводять аеророзвідку зони відчуження Чорнобильської АЕС та прилеглої території Київської та Житомирської областей.

За словами прес-секретаря командувача НГУ полковника Вадима Голуба, основною метою екіпажів безпілотних авіакомплексів є виявлення нових осередків займання, розповсюдження пожеж та пошук диверсійних груп, які здійснюють підпали. Також під час моніторингу нацгвардійці виявляють й інших правопорушників на кшталт сталкерів та дігерів. Військові НГУ тісно співпрацюють із підрозділами Національної поліції та Державною службою з надзвичайних ситуацій.

«Щойно була проведена повітряна розвідка місцевості, й виявлено осередки задимлення, – розповідає заступник командира ескадрильї Безпілотних авіаційних комплексів Гвардійської авіаційної бази підполковник Юрій Зозуля, – оперативну інформацію ми негайно ж передаємо до ДСНС».

Закликаємо громадян утримуватись від спалювання сухостою, а також терміново повідомляти правоохоронців у разі виявлення нових місць загоряння.

 

Пресслужба НГУ

Фото Андрія Некрасова

Відео Олексія Павлюка