A
A
A

Рятувальники залучать важку техніку ЗСУ для ліквідації лісових пожеж, - Антон Геращенко

Важка військова техніка буде прокладати дороги у важкодоступній лісовій місцевості для полегшення доступу легкій пожежній техніці. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Вчора Київ накрила пилова буря, до якої додалися клуби диму та гарі, що піднялись через масштабні лісові пожежі, роздмухані вітром в Житомирській області. Ліквідацію пожеж ускладнює сильний поривчастий вітер, але ситуація залишається під контролем», - сказав Антон Геращенко.

Він наголосив, що рятувальники, перш за все, займаються захистом населених пунктів та об’єктів інженерної інфраструктури.

«Там, де дозволяють погодні умови, залучена пожежна авіація. Сьогодні вранці голова ДСНС Микола Чечоткін звернувся до начальника Генерального штабу Руслана Хомчака з проханням надати рятувальникам допомогу у вигляді залучення важкої військової інженерної техніки типу машин «БАТ-2», що можуть прокладати дороги у важкодоступній лісовій місцевості для полегшення доступу легкій пожежній техніці. Така допомога від наших Збройних сил буде надана», - підкреслив Антон Геращенко.

Нагадаємо, Верховна Рада підвищила штрафи за підпал сухостою у 18 разів.