A
A
A

Гвардійці забезпечують громадський порядок під час карантину по всій території країни

З 11 березня особовий склад Національної гвардії приймає участь у заходах щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території держави. Для стабілізації криміногенної ситуації продовжується залучення сил та засобів Національної гвардії України для надання допомоги органам поліції. Продовжується виконання завдань щодо забезпечення проведення масових заходів громадсько-політичного характеру, охорони органів місцевого самоврядування, а також у заходах з протидії незаконному видобутку бурштину.

 

Військові частини НГУ упродовж минулого тижня виконували завдання з охорони громадського порядку в містах та селах, біля міжнародних аеропортів «Бориспіль», «Полтава», Київського метрополітену, а також, на території залізничних та автовокзалів.

 

Упродовж періоду з 30 березня по 5 квітня гвардійці охороняли території 16-ти госпітальних баз, несли службу на 115 мобільних постах контролю на в’їздах та виїздах до населених пунктів, забезпечували безпеку на масових та профілактичних заходах та забезпечували державну охорону.

 

Для цього керівництво НГУ залучили 26 тисяч правоохоронців, кілька сотень службових собак та більше 500 одиниць бойової техніки.

 

Упродовж всього часу правоохоронці затримали 1 тисячу 368 осіб за підозрою у вчинення кримінальних правопорушень та 13 тисяч 182 особи за адміністративні правопорушення, з них 35 осіб за кримінальні правопорушення на території проведення ООС.

 

У затриманих вилучали вогнепальну та холодну  зброю, наркотичні речовини та повернули майна на суму більше ніж 22 тисячі гривень.

 

Крім того, Національна гвардія продовжила виконувати службу з охорони громадського поряду в районі операції Об’єднаних сил.

 

За результатами служби в районі операції Об’єднаних сил затримали  2 особи, які підозрюються у вчиненні злочину та  51 особа за адміністративні правопорушення.

 

Нагадаємо, тепер на випадок ускладнення оперативної обстановки на території держави створені мобільні резерви в 5-ти пунктах постійної дислокації військових частин для належного та своєчасного реагування на випадки ускладнення обстановки в регіонах держави які забезпечені всім необхідним матеріально-технічним забезпеченням.

 

 Пресслужба НГУ