A
A
A

В Україну потягом з Росії повернулося понад 700 наших громадян

Сьогодні, 29 березня, прикордонники разом з медиками зустріли потяг «Київ-Москва-Київ», який кілька днів тому відправився в Росію, аби забрати в Україну наших співвітчизників. Тоді ним також на виїзд з України вибули громадяни, які мали право виїхати в Росію. 

Потяг прибув до столичного вокзалу близько 8 ранку сьогодні. Для його оформлення прикордонники зі співробітниками нацполіції перекрили периметр території з обмеженим режимом доступу. 

Співробітники Держприкордонслужби спільно з співробітниками санітарно-карантинного пункту піднялися у вагони для проведення всіх необхідних заходів направлених на недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зокрема, абсолютно усім пасажирам здійснили температурний скринінг та у кожного цікавилися станом їх здоров’я. Крім того, громадяни отримали пам'ятки і заповнили інформовані згоди про самоізоляцію.
На час оформлення на вокзалі також чергували карети швидкої.
Прикордонні наряди перебували в засобах індивідуального захисту, а прикордонники, які здійснювали перевірку документів, додатково в захисних костюмах. Всього цим рейсом в Україну повернулись понад 700 наших громадян. 
Нагадаємо, що цей потяг був організований МЗС, Мінінфраструктури та Укрзалізницею, щоб доправити наших громадян із-за кордону.