A
A
A

Кабмін затвердив введення режиму надзвичайної ситуації в Київській області

Режим надзвичайної ситуації в Київській області ввели для запобігання поширенню коронавіруса. Постанова була прийнята сьогодні, 18 березня, на засіданні Уряду в редакції міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Встановити режим надзвичайної ситуації в Київській області. Голові КОДА забезпечити координацію заходів запобіганню поширенню на території країни загостренню хвороби  COVID-19. Надавати МОЗ щоденну інформацію про стан виконання заходів щодо забезпечення запобіганню поширенню хвороби на території Київський області хвороби  COVID-19», - сказав Арсен Аваков.

Рішення було прийнято на виконання рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у зв’язку з виявленням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Очільник МВС додав, що також очікує термінове рішення про впровадження режиму надзвичайної ситуації на території міста Києва від КМДА: «В місті Києві такого рішення ще немає, але сподіваюся, сьогодні-завтра ми повернемося до цього питання».

Департамент комунікації МВС України