A
A
A

Поліція буде контролювати громадський транспорт в межах заходів проти коронавірусу, - Антон Геращенко

Обмежити рух громадського транспорту в Україні наразі необхідно для того, щоб зупинити розповсюдження вірусу. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі одного з телеканаів.


“Найголовніше — це зупнити розповсюдження вірусу. Найбільш небезпечним місцем для зараження є громадський транспорт. Тому було прийняте важке рішення , але ми робимо це для того, щоб зупинити епідемію”, — зазначив Антон Геращенко.

За його словами, контролювати всі транспортні обмеження буде поліція.

“У нас є для цього всі важелі. Ми попереджаємо всіх власників пасажирських перевезень, що вони зобов’язані працювати за закону”, — сказав заступник міністра.

Він також додав, що сподівається, що всі громадяни в державі будуть дослухатись та залишаться на самоізоляції.

“Ці два тижні конче необхідні для того, щоб проявились всі ті, хто приїхав в Україну з Європи, з інших країн, щоб у них проявилась хвороба і ми могли повністю порахувати тих осіб, які є зараженими на коронавірус”, - сказав Антон Геращенко.

Раніше стало відомо, в рамках боротьби з епідемією коронавіруса, Уряд України вирішив ввести обмеження на чисельність пасажирів, які одночасно можуть перебувати у салонах міського громадського транспорту. Таким чином у маршрутках, тролейбусах, автобусах та трамваях буде їздити по 10 людей максимум.