A
A
A

Арсен Аваков: Правоохоронці зупинили заборонений експорт масок в Борисполі

Про це сьогодні, 13 березня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Державна прикордонна служба та Національна поліція України припинили заборонений експорт медичних масок в Борисполі. Правопорушники намагалися вивезти їх в Доху та Рим. 1,5 тони медичних масок конфісковані та залишаться для потреб України», - зазначив очільник МВС.

За його словами, наразі працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від чотирьохсот до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підготовлено клопотання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Нагадаємо, нещодавно на кордоні з Польщею військовослужбовці Львівського загону виявили понад 10 тисяч захисних медичних масок. А раніше через Закарпаття в Румунію порушники планували перемістити 3600 масок.

Департамент комунікації МВС України