A
A
A

Міністр внутрішніх справ обговорив із послом Французької Республіки перспективи подальшого співробітництва

Арсен Аваков провів робочу зустріч із Етьєном де Понсеном. Посол Франції привітав міністра з призначенням до складу нового Уряду.

Сторони обговорили стан реалізації інвестиційного проекту про посилення системи Морської безпеки та охорони кордону, а саме – будівництво двадцяти патрульних кораблів виробництва компанії ОСЕА.

За словами міністра внутрішніх справ України, це вже другий надзвичайно важливийпісля авіації МВС, за масштабом українсько-французький проєкт.

«4 березня Верховна Рада ратифікувала Угоду між Урядами України та Франції про посилення системи морської безпеки та охорони кордону. За три роки Державна прикордонна служба України отримає 20 найсучасніших патрульних кораблів французької компанії ОСЕА», - зазначив Арсен Аваков.

За словами міністра, посилення системи морської охорони та захисту кордонів - це вже другий надзвичайно важливий, після авіації МВС, за масштабом українсько-французький проєкт. З перспективних напрямів сторони обговорили проект з постачання питної води у місті Маріуполь. Ще 29 січня 2019 року було підписано Рамковий договір між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у місті Маріуполь.

Нагадаємо, раніше МВС започаткувало Єдину систему авіаційної безпеки та цивільного захисту. У рамках проекту Україна отримає 55 сучасних гелікоптерів виробництва французької компанії «AIRBUS HELICOPTERS».