A
A
A

За тиждень у районі ООС нацгвардійці затримали 9 правопорушників

Протягом минулого тижня в районі проведення ООС нацгвардійці затримали 9 громадян за підозрою в порушенні українського законодавства.

Щоденно на блокпостах бійці Нацгвардії перевіряють транспортні засоби, документи та звіряють інформацію з розшуковою базою для того, аби припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, а також для виявлення осіб, які порушили закони України.

Серед затриманих 2 громадянина, яких підозрюють у «Створенні не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» за ч.1 ст. 260 ККУ. Їх виявлено під час перевірки автобусів, що слідували маршрутами «Новотроїцьке – Маріуполь» та «Сєверодонецьк – Маріуполь».

Крім того, під час несення служби військовослужбовці НГУ знайшли вибухонебезпечний предмет: гранату РГН, яку було вилучено та знищено у встановленому порядку групою піротехнічних робіт ДСНС України.

Також під час перевірки автомобіля, який рухався в напрямку населеного пункту м. Волноваха під час огляду багажника було виявлено меч «катана» довжиною близько одного метра. На власника холодної зброї було відкрито кримінальне провадження.

Усіх затриманих передано до правоохоронних органів.

Бійці Національної гвардії України в районі ООС і надалі продовжують виконувати службово-бойові завдання та забезпечувати мир і спокій у нашій країні.

 

Прес-служба угруповання НГУ ОС