A
A
A

«Я обов’язково вистою і ми переможемо»: Віталій Марків передав листа

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко відвідав Віталія Марківа. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.  

«За моїм дорученням Антон Геращенко відвідав у в’язниці Віталія Марківа та розповів, що робить Україна для його звільнення  - зокрема про зустріч Президента з Папою Римським та владою Італії. Віталій передав листа – для кожного, хто підтримує його у боротьбі», - заявив Арсен Аваков.

Як повідомлялося раніше, справа гвардійця Віталія Марківа була в центрі уваги української делегації на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським під час робочого візиту до Італії.

«Впевнений, що дипломатія та юриспруденція знайдуть шляхи вирішення цього питання, аби наш гвардієць повернувся додому. Ми не залишимо нашого солдата», - наголосив Арсен Аваков.

Нагадаємо, Віталій Марків  був затриманий в Італії влітку 2017 року за інспірованим звинуваченням у причетності до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року під час бойових дій сил АТО із бойовиками-сепаратистами Гіркіна у місті Слов’янськ Донецької області.

За свідченнями українських військових, Віталій Марків не причетний до загибелі італійського репортера Андреа Рокеллі 24 травня 2014 року. У гвардійському підрозділі тоді не було важкої зброї, а саме мінометів, вогнем яких могло бути вбито потерпілого іноземного фотографа, а сам він перебував на позиціях бойовиків проросійських незаконних збройних формувань і умисно наражав себе на небезпеку, попри офіційні рекомендації посольства Італії не їхати у зону бойових дій.

Департамент комунікації МВС України