A
A
A

На Київщині продовжується навчання роти оперативного призначення

У Міжнародному центрі Нацгвардії, що в селі Старе, відбувається навчання роти оперативного призначення Східного ОТО за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER» та Міжнародного проект центру «Patriot».   

            

З початку підготовки підрозділу минуло лише три тижні, але завдяки ефективності навчальної програми, що була створена центром підготовки підрозділів спільно з канадськими колегами, гвардійці вже пройшли індивідуальну підготовку та отримали знання за військовими спеціальностями. На цьому тижні також розпочались заняття по тренуванню дій у складі відділень.

«Програма навчання за якою проводиться підготовка роти розрахована на два місяці. За цей час військовослужбовці удосконалять свою індивідуальну майстерність, а головне отримають практику дій у складі підрозділу з виконання завдань в урбанізованих умовах, несенню служби на блок-постах та охороні військових об’єктів. Рух від одного навчального етапу до іншого відбувається лише після складання заліків», - зазначив у ході занять т.в.о. начальника центру підготовки підрозділів Міжнародного центру майор Денис Коломієць.

Канадські колеги, які присутні на кожному занятті за військовим фахом, надають допомогу в дотриманні стандартів НАТО у підготовці гвардійців та оцінюванні її результатів.

Підсумком підготовки будуть навчання у складі взводів та роти. На це виділено, як найбільше учбових годин, адже темою підготовки підрозділу є  виконання завдань в урбанізованих умовах.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ