A
A
A

Кабмін ліквідував регіональні сервісні центри МВС

Одночасно передбачено створення підрозділів ГСЦ  без статусу юридичних осіб.

Уряд, сьогодні, 12 лютого прийняв проект постанови «Деякі питання територіальних органів МВС», яким скоротив кількість територіальних органів МВС, ліквідувавши регіональні сервісні центри.

Орієнтовне скорочення працівників становитиме від 3 до 8%.

Натомість, постановою передбачено, що в областях,  місті Києві та АР Крим будуть створені територіальні (відокремлені)  підрозділи Головного сервісного центру МВС без статусу юридичних осіб.

 «Реалізація цієї постанови дозволить зменшити адміністративні витрати, спростити процедуру забезпечення підрозділів, які безпосередньо надають послуги, спеціальною та бланковою продукцією», - зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Створення підрозділів ГСЦ без статусу юридичних осіб дозволить організувати належний підхід до підбору персоналу, що, у свою чергу, покращить якість державного сервісу та створить більш сприятливі умови для своєчасного, якісного та ефективного надання послуг і вирішення державних завдань у сферах реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами, моніторингу інформації про здійснення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, допуску водіїв і транспорту до перевезення небезпечних вантажів, контролю за відповідністю конструкції, комплектації та обладнання транспортних засобів відповідним нормам і стандартам тощо.

Крім того, Уряд ухвалив розпорядження про передачу частини бюджетних призначень, передбачених МВС в 2020 році.

Так, прийнятим розпорядженням Міністерству іноземних справ передається майже 35 млн. гривень передбачених у 2020 році Міністерству внутрішніх справ для Нацполіції, у зв’язку з потребою утримання працівників із числа відряджених поліцейських у складі дипломатичних представництв України за кордоном.

Департамент комунікації МВС