A
A
A

Арсен Аваков провів зустріч з європейськими партнерами

Сьогодні, 11 лютого, міністр внутрішніх справ провів зустріч з Главою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом та Головою Консультативної місії Європейського союзу в Україні Антті Хартікайненом.

Арсен Аваков подякував європейським партнерам за всебічну підтримку реформ правоохоронних органів.

«Наша співпраця налічує велику кількість вдалих проектів. Це і національна система біометричної верифікації та ідентифікації громадян, підключення до баз даних Інтерполу українських пунктів пропуску, спільна Стратегія Інтегрованого управління кордонами та багато іншого. Впевнений, що попереду ще багато спільної роботи», - зазначив міністр.

Арсен Аваков наголосив, що ключовими напрямами подальшої співпраці лишається протидія гібридним загрозам та дезінформації, посилення кіберполіції та протидії організованій злочинності.

Окрім того, планується включити ДМС та НГУ в мандат місії та відкрити офіс КМЄС для роботи в Маріуполі.

Окремим пунктом подальшої роботи є взаємодія українських спеціалістів з Європейським офісом боротьби з шахрайством.

Глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас та Голова Консультативної місії Європейського союзу в Україні Антті Хартікайнен подякували Арсену Авакову за підтримку євроінтеграційних прагнень.

Нагадаємо, 5 лютого, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та виконавчий директор CEPOL Детлеф Шрьодер підписали Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL). Відтепер українські правоохоронці матимуть можливість проходити тренінги, обмінюватися новітніми практиками та отримають доступ до відкритих ресурсів електронної мережі e-Net CEPOL.

 

Департамент комунікації МВС України