A
A
A

У Міжнародному центрі Нацгвардії стартували перші навчання канадськими інструктуроми та центром «Patriot» за стандартами НАТО

21 січня у Міжнародному центрі Нацгвардії, що на Київщині, розпочалась підготовка роти оперативного призначення за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER».

У підготовці підрозділу візьмуть участь також і інструктори Міжнародного проекту центру «Patriot», які минулого року вже навчали військовослужбовців НГУ на загальновійськовому полігоні Міжнародного центру.

Упродовж двох місяців гвардійці отримають знання з процесу управління військами (TLP) та зв’язку за стандартами НАТО, тактиці пересування та вогневій підготовці, тактичній медицині та топографії, діям на блок-посту під час огляду транспортних засобів та мінній безпеці. Після проведення тренувань відділень та взводів, як іспит, відбудуться трьох денні навчання у складі роти.

«Гвардійці моєї роти майже всі пройшли бойовий вишкіл під час участі в ООС, мають бойовий досвід та прагнення освоїти нові знання та тактичні дії за стандартами НАТО, нове озброєння та техніку, що згуртує військовий колектив та допоможе нам під час виконання службово-бойових завдань», - зазначив перед початком занять командир роти оперативного призначення в/ч 3017 капітан Олексій Хільченко.

Особливістю навчального збору буде запровадження більш поглибленої індивідуальної підготовки кожного військовослужбовця та навчання у складі груп за фаховими напрямками.

 

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ