A
A
A

В Управлінні патрульної поліції Харківської області новий керівник

Підрозділ очолила старший лейтенант поліції Альона Стрижак, яка до цього працювала заступницею начальника УПП у Хмельницькій області.

Нового керівника особовому складу представив перший заступник Департаменту патрульної поліції НПУ капітан поліції Олексій Білошицький. Він вручив Альоні Стрижак шеврон патрульної поліції Харківської області та побажав успіхів в роботі.

Свій професійних шлях жінка розпочала в патрульній поліції в місті Дніпро, стала командиром роти, після чого була призначена заступником начальника УПП у Хмельницькій області.

«На цій посаді вона довела, що є справжнім командиром та лідером. Це начальник, який завжди опікуватиметься потребами свого колективу», ‑ зауважив Олексій Білошицький.

Альона Стрижак подякувала присутнім за проявлену довіру та висловила сподівання, що робота в даному підрозділі принесе добрі результати у боротьбі зі злочинністю в регіоні.

Начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко зазначив, що на сьогодні в Харківській області спостерігається збільшення фактів скоєння ДТП. Триває боротьба з ігорним бізнесом, незаконною торгівлею алкоголем, порубками лісових насаджень. Він зазначив, що поліція повинна зробити все можливе для подолання цих негативних явищ в нашій області.

«Треба пам’ятати, що оцінку діям керівника дають його підлеглі. Впевнений, що ви будете гарним керівником і оцінка вашої роботи буде на найвищому рівні. Бажаю вам успіхів та сподіваюсь на тісну співпрацю», ‑ сказав Валерій Сокуренко.

Відділ комунікації поліції Харківської області