A
A
A

У Навчальному центрі Морської охорони відбувся випуск молодших фахівців морської та річкової навігації

10 моряків-прикордонників осіннього призову успішно закінчили тримісячний курс навчання та отримали відомчі сертифікати із первинного фаху.

Понад 120 навчальних годин викладачі Навчального центру втаємничували бійців у премудрості застосування навігаційних приладів та систем. На базовій основі військовослужбовці отримали теоретичні знання і практичні навички, що дозволять самостійно обслуговувати та застосовувати відповідне озброєння і технічні засоби.

Для вчорашніх юнаків відкрилися секрети основних понять і визначень навігації, стала зрозумілою класифікація морських карт. Відтепер будова, правила експлуатації технічних засобів навігації корабля, режим плавання на річках та морях – для них не складні дисципліни, а нова цікава, захоплююча професія.

Новоспечені молодші фахівці морської прикордонної справи після урочистого отримання сертифікатів, вибули для подальшого проходження служби до Одеського загону Морської охорони в складі корабельно-катерних екіпажів. І вже найближчим часом зможуть застосувати отримані знання в охороні державного кордону, безпосередньо під час виходу в море.