A
A
A

«Місто проти наркотиків»: В Кременчуці відбувся один з перших етапів реалізації пілотного проєкту

В місті Кременчуці Полтавської області 10 січня відбувся один з перших етапів реалізації пілотного проєкту «Місто проти наркотиків» обговореного під час засідання Робочої групи з питань протидії незаконному обігу наркотичних речовин, їх аналогів і прекурсорів Міністерства внутрішніх справ, щодо боротьби з наркоманією та наркозлочинністю у всіх регіонах держави.

Метою проекту є залучення школярів, студентів навчальних закладів, адміністрації міст, соціальних служб, правоохоронних органів, представників громадськості до вирішення даної проблеми.

«Одним з пріоритетних напрямків діяльності державної влади та правоохоронних органів є удосконалення політики у сфері протидії наркозлочинності. Активне залучення суспільства до цієї проблеми сформує одну з ключових та стійких позицій у боротьбі з наркоманією в Україні» - зазначила начальниця Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності Міністерства внутрішніх справ України Анна Круглова.

Під час зустрічі громадськість була проінформована щодо державної політики у сфері протидії наркозлочинності, а також шляхи усунення наявних проблем, що існують в Україні. В свою чергу, присутні представники громадськості з міст Харкова, Полтави та Кременчука окреслили своє бачення вирішення проблеми наркоманії в своїх регіонах, а саме було обговорено реальний досвід боротьби з наркозлочинністю та здійснення превентивної роботи у даній сфері.

Водоночас заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення Микола Білоус вказав на важливість медіа комунікаційної складової під час здійснення заходів у сфері проблеми протидії наркозлочинності.

Як результат, Кременчуцька міська рада вирішила запровадити в межах міста наявний досвід та проводити відповідні заходи із залучення правоохоронних органів, навчальних та соціальних закладів, а також громадськість.

Також, на вказаній зустрічі були присутні представники Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС та факультету №4 (кіберполіція) Харківського національного університету внутрішніх справ разом з деканом підполковником поліції Марковим В’ячеславом, які презентували учасникам напрацювання факультету у сфері протидії наркозлочинності та принципам роботи чат-боту «СтопНаркотик».

Проєкт реалізовується за координації заступника Міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі.