A
A
A

Ірина Єфремова: ХНУВС лишається флагманом освітньої реформи у системі МВС

Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідала Голова Наглядової ради вишу Ірина Єфремова.

Вона зустрілася з керівним складом університету на чолі з ректором Дмитром Швецем та обговорила нагальні питання розвитку та життєдіяльності закладу освіти. Ірина Олексіївна ознайомилася з навчально-матеріальною базою університету. Вона відвідала Центр для поглибленого вивчення іноземних мов, Центр Українсько-Польського розвитку, новий комфортабельний гуртожиток для курсантів та працівників вишу, що відповідає усім європейським стандартам, побувала на господарських об’єктах, які забезпечують життєдіяльність університету, поспілкувалася з колективом відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, оглянула навчально-тренувальні полігони, багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена», медичну частину. Також Ірина Олексіївна зустрілася зі школярами, які мріють стати поліцейськими й вступатимуть до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Як зазначила Ірина Олексіївна, «університет постійно розвивається, невтомно крокуючи в ногу з часом. Разом із керівництвом поліцейського вишу обговорили плани та перспективи подальшого розвитку. Маємо велику наснагу та волю для їх втілення. Вкотре переконалася в ефективності та потужності освітньої складової реформи МВС, яка проводиться в університеті. Вражена наполегливістю, професіоналізмом і сумлінним ставленням до справи колективу вишу. Пишаюся нашим європейським освітнім флагманом системи МВС!».

ВЗГ ХНУВС