A
A
A

Офіс Генерального прокурора спільно з Нацполіцією вживає заходів із впізнання загиблих в авіакатастрофі літака «МАУ» за ДНК

Сьогодні, 9 січня, слідчі Національної поліції України за участю експертів МВС зібрали зразки ДНК родичів загиблих у авіакатастрофі в Тегерані українців.

Зразки будуть опрацьовані протягом доби, а ДНК-формула направлена в електронному вигляді до Тегерану для ідентифікації тіл.

За стандартами, для ДНК-тесту відбираються матеріали двох близьких родичів загиблого (батько і мати, рідні брати, сестри, діти). Паралельно іранська сторона відбирає генетичні матеріали загиблих.

Слідчі поліції допитали родичів загиблих. Також заплановано дослідждення документів щодо технічних характеристик борта, процедури закупівлі та сервісного обслуговування, стану екіпажу, кількості годин льоту, проведення інструктажів, а також проведення інших слідчих дії. Для оперативного преведення слідчих дій створено групу, куди входить понад 20 слідчих.

Офіс Генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом авіакатастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що слідував рейсом Тегеран-Київ.

Нагадаємо, вчора літак із українськими спеціалістами вилетів до Тегерану. Очікується, що 15 рятувальників, 4 слідчих та 3 експерти МВС будуть допомагати розслідувати причини трагедії з Boeing 737.

Пізніше, директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко роз’яснив роль Національної поліції та МВС у розслідуванні цієї трагедії.