A
A
A

На Сумщині поліція відкрила два кримінальні провадження за фактами жорстокого поводження з тваринами

Обидві події сталися у Шостці. В першому випадку поліцейські виявили два мішки з тілами собак, в іншому – кількох мертвих котів. Тіла всіх знайдених тварин носять сліди насильницької смерті. Поліція розшукує зловмисників і сподівається на допомогу громадськості.

Коли до поліції надійшла інформація про виявлення на одному зі сміттєвих майданчиків Шостки мішків із мертвими тваринами, за вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці оглянули місце події та з‘ясували, що у двох з чотирьох мішків знаходяться тіла собак – на кожному з них присутні по одному ножовому пораненню, що, вочевидь, і стало причиною смерті тварин.

Наразі за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 299 КК України (Жорстоке поводження з тваринами), в рамках яких призначено ряд експертних досліджень і ведуться слідчі дії.

«Ми налагодили комунікацію й нині співпрацюємо з волонтерами одного з місцевих товариств із захисту тварин. Закликаємо небайдужих громадян повідомляти до поліції на спецлінію «102» будь-яку інформацію, що допоможе у розшуку зловмисників, аби притягти до відповідальності та не допустити подібного у подальшому», - розповів тимчасово виконуючий обов‘язки начальника Шосткинського відділу поліції Сергій Каверсун,

Окрім цього, в поліції Шостки ведеться слідство ще за кількома фактами виявлення загиблими кількох котів – мертві тварини в різних районах міста були знайдені закривавленими, їх тіла носили явні ознаки насильницької смерті. 

В даному випадку відкрите ще одне кримінальне провадження, в рамках якого призначені експертні дослідження та ведуться пошуки зловмисників.

Відділ комунікації поліції Сумської області