A
A
A

Арсен Аваков пояснив, як буде далі працювати слідство у справі Шеремета

Міністр внутрішніх справ, під час програми «Свобода слова», заявив, що слідство у справі вбивства Павла Шеремета продовжується. Наступним кроком слідчих буде допит підозрюваних та слідчі експерименти.

«Що стосується нашої подальшої роботи, то ми плануємо проводити допити затриманих, працювати з їхніми документами та фактами із життя більш детально. Окремо планується використовувати інші процесуальні методи, наприклад, провести слідчий експеримент. Ми бачили всі відео трирічної давності, а тепер ми будемо відтворювати і моделювати ситуацію, яка відбувалася у ніч вбивства Павла Шеремета», - сказав Арсен Аваков.

Директор Київського науково –дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін заявив, що у справі Шеремета спеціалісти інституту провели більше 20 експертиз.

«Наш інститут проводить портретні експертизи вже сто років. Що стосується справи Шеремета, то тут ми провели більше 20 експертиз саме про невербальну поведінку людей. Наші спеціалісти не підтверджували особи ні Грищенко, ні Кияна. Тоді запросили колегу з Англії і ми разом проводили всі експертизи, передивлялися всі відеозаписи і прийшли до спільного висновку, який і ліг в основу заключної експертизи», - зазначив Олександр Рувін.  

 

Департамент комунікації МВС України