A
A
A

Арсен Аваков: Вночі слідчі провели ще два обшуки по справі Шеремета, виявили міну

Міністр внутрішніх справ заявив, що обшуки у громадянина Андрія Антоненка, якого обгрунтовано підозрюють у вбивстві Павла Шеремета, пройшли без процесуальних порушень. Однак, під час того, як слідчі чекали адвоката обвинуваченого, він своїми діями вказав на ще один доказ злочину.

Про це міністр сказав під час програми «Свобода слова».

«Вчора слідчі, коли проводили обшуки, були дуже коректними. Не можна затримувати людину, тим більше, учасника бойових дій з процесуальними порушеннями. Слідчі не могли затримати громадянина Антоненка по 208 статті, бо пройшло 3,5 роки.  Вони отримали санкцію суду та оголосили підозрюваному про обшук та затримання. За процесуальними нормами мали дочекатися адвоката. Підозрюваний навіть користувався телефоном. І брату дружини, з яким він разом жив, він написав: «терміново йди до квартири і забери цю зелену штуку». І брат прохання виконав», - заявив він. .

«Однак, ми відслідкували маршрут цього брата, тому вночі було проведено ще два термінових обшуки. І цю «зелену штуку» знайшли – це міна МОН-50, в напіврозібраному стані. З неї зняли кришку, ймовірно, з неї діставали якісь частини», - зазначив Арсен Аваков.  

 

Департамент комунікації МВС України