A
A
A

На Луганщині поліція затримала довірену особу «злодія в законі» «Гулі Бакинського»

Затриманий хотів встановити вплив за діяльністю злочинних груп, а відтак  планував організувати так звану «сходку».

Правоохоронці Луганщини  отримали оперативну інформацію про те, що на територію регіону прибула довірена особа російського «злодія в законі» «Гулі Бакинського». За планами «злодія», його людина повинна була встановити контроль за діяльністю злочинних груп, а «Гулі Бакинський» дистанційно б надавав йому вказівки. Для цього громадянин Республіки Азербайджан планував організувати зустріч із кримінальними елементами, так звану «сходку».

Аби не дозволити кримінальним елементам впливати на криміногенну ситуацію в області, поліцейські встановили місце знаходження довіреної особи «злодія в законі» - приватний будинок у Лисичанську.
У вівторок, 10 грудня, оперативники Управління стратегічних розслідувань в області Нацполіції, управління карного розшуку обласної поліції та бійців КОРД затримали даного громадянина у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час обшуку у нього і вилучили  зброю та набої до неї, а також наркотичні засоби.  

Вирішуються питання про оголошення підозри та обрання затриманому запобіжного заходу. Окрім того, після проведення експертизи вилучених речовин можлива додаткова кваліфікація його дій  —  за статтею 309 Кримінального кодексу України.
Нагадуємо, що 6 грудня, оперативники стратегічних розслідувань в Київській області Нацполіції затримали «злодія в законі» на прізвисько «Гега Озургетський», який 5 грудня незаконно прибув на територію України. Наразі він перебуває у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Управління комунікації Національної поліції України