A
A
A

Кабмін затвердив розпорядження про посилення морської безпеки

Сьогодні, 11 грудня, Кабінет міністрів України підтримав проект розпорядження «Про подання на ратифікацію ВРУ Рамкового договору між Урядом України та Урядом Франції щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України». Тепер за відповідний документ мають проголосувати народні депутати.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров заявив, що даний документ дозволить реалізувати вкрай важливий проект – будівництво україно-французьких патрульних кораблів для посилення морської безпеки.

«Протягом трьох наступних років Держприкордонслужба отримає 20 сучасних, 32-х метрових патрульних кораблів компанії ОСЕА для  роботи в акваторіях Чорного та Азовського морів. Вони будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальних операцій та протидії диверсійно-розвідувальним групам», - заявив Сергій Гончаров.

Він наголосив, що за умовами контракту до 30% виробництва буде локалізовано в Україні. Крім цього, контрактом передбачена побудова система сервісного обслуговування та підготовки екіпажу та технічних працівників.

Нагадаємо, 19 листопада, у Парижі було підписано велику міжурядову рамкову угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки у посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів.

 

Департамент комунікації МВС України