A
A
A

Громадська рада при МВС наступного року залучить найширше коло учасників

На черговому засіданні Громадської ради при МВС, що відбулося сьогодні, 10 грудня, були обговорені пропозиції до орієнтовного плану консультацій з громадськістю у Міністерстві внутрішніх справ України на 2020 рік.

Окрім пропозицій, які надали підрозділи МВС, учасники засідання розглянули пропозиції для консультацій з громадськістю, що плануються на наступний рік у центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через міністра внутрішніх справ, та в Національній гвардії.

Узгоджений план, як повідомив голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко, буде затверджений наказом Міністерства внутрішніх справ до кінця року та оприлюднений на сайті відомства. До плану ввійде громадське обговорення низки проєктів нормативно-правових актів та змін до чинних, що стосуються удосконалення діяльності органів внутрішніх справ і мають велике суспільне значення.

Крім того, під час засідання Громради була проаналізована ефективність консультацій з громадськістю, проведених у 2019 році в МВС безпосередньо, а також у Національній поліції, Держприкордонслужбі, Держслужбі з надзвичайних ситуацій, Державній міграційній службі та Національній гвардії.

Своєю чергою директор Департаменту комунікації МВС Артем Шевченко запевнив, що очолюваний ним підрозділ і у наступному році продовжуватиме сприяти взаємодії відомства з громадськістю, зокрема проведенню консультацій.

Одним із пунктів порядку денного засідання було обговорення виконання Антикорупційної програми МВС у 2019 році.

Як повідомив начальник відділу УЗКПЛ Сергій Яременко, відповідно до програми проводилися, зокрема, низка навчань, оцінка корупційних ризиків, а також круглі столи антикорупційної тематики. Наразі триває активна фаза підготовки проєкту Антикорупційної програми МВС на 2020-2022 роки. В січні проєкт буде опублікований на сайті МВС і винесений на громадське обговорення.

Окремо Володимир Мартиненко зазначив, що на необхідності налагодження взаємодії між громадськими радами органів системи МВС.

«Ми маємо багато спільних інтересів, тому взаємодія сприятиме ефективності нашої діяльності», – переконаний голова Громради при МВС.

Він також наголосив на необхідності залучення ширшого кола громадськості до проведення консультацій щодо проєктів нормативно-правових актів.

Департамент комунікації МВС

Фото Олега Супруна