A
A
A

Арсен Аваков: Україна та США продовжують спільну протидію міжнародній наркозлочинності

Сьогодні, 3 грудня, міністр внутрішніх справ провів робочу зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. В обговорені участь взяли заступники міністра Антон Геращенко, Олександр Гогілашвілі та очільник Нацполіції Ігор Клименко.

«З паном Тейлором обговорили спільну протидію міжнародній наркоторгівлі, зокрема, продаж наркотиків та психотропів в Інтернеті з використанням цифрових платіжних систем та криптовалют. Це нові глобальні виклики і для нас дуже важлива співпраця з іноземними правоохоронними органами задля збору електронних доказів. Будемо і надалі поглиблювати співпрацю з США», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Своєю чергою, Вільям Тейлор зауважив, що Держдеп готовий підтримувати Україну в протидії наркозлочинності.

Варто зазначити, що Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків Держдепу США постійно допомагає нашим поліцейським проходити навчання за кордоном. Частина правоохоронців отримують знання в Україні – міжнародні експерти проводять тренінги.

Нагадаємо, Нацполіція України та Адміністрація по боротьбі з наркотиками Мін`юсту США підписали Меморандум про співпрацю.

Департамент комунікації МВС України