A
A
A

У ДДУВС відзначили переможців обласного конкурсу есе «Я – українець/українка»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні відбулось нагородження переможців обласного конкурсу есе «Я – українець/українка». Найкращим учням, студентам, курсантам та викладачам вручили дипломи та подяки.

 

 

Конкурс проводився з метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, підтримки та актуалізації наукової діяльності, а також створення умов для професійного зростання підростаючого покоління тощо.

 

 

Із вітальними словами до учасників заходу звернувся ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко. Він зазначив, що співзасновниками конкурсу є Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Дніпропетровська обласна рада.

«Я хотів би наголосити на тому, що конкурс есе «Я – українець/українка» є досить потужним, і дуже приємно, що молодь рухається вперед і набуває нових знань та навичок для майбутнього нашої країни. Від імені колективу ДДУВС вітаю переможців. Варто також зазначити, що для багатьох наших науковців участь у шкільних конкурсах стала вдалим стартом для значущих наукових досягнень у майбутньому», – зауважив Андрій Фоменко.

 

 

Також з привітанням виступив заступник голови обласної ради по виконавчому апарату-начальник управління стратегічного планування та комунальної власності Володимир Тюрін.

«Вже втретє ми вітаємо переможців конкурсу. Мені дуже приємно, що ви змогли якнайкраще проявити свої навички. Від імені голови обласної ради вітаю вас та передаю найщиріші побажання», – зазначив Володимир Тюрін.

 

 

Конкурс есе об’єднав чотири тематичних блоки: «Освіта і наука в житті сучасної молоді», «Цінності і пріоритети розвитку молоді», «Держава і суспільство. Правосвідомість сучасної людини», «Економічний розвиток України: сучасні тренди».

За час проведення конкурсу до оргкомітету було надіслано понад 130 есе з різних куточків Дніпропетровщини. Учасники конкурсу представляли 50 загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів та закладів вищої освіти. До участі в конкурсі також долучилися слухачі Дніпропетровського відділення МАН України.

 

 

За результатами переможців та учасників конкурсу есе нагородили дипломами.

 

Подяки також вручили науковим керівникам учасників. Найкращі доповіді також були представлені авторами безпосередньо під час заходу.

 

ВЗГ ДДУВС