A
A
A

У Харкові поліція перевірила 285 об'єктів через повідомлення про мінування

Фахівці обстежили всі зазначені заклади та прилеглу до них територію, евакуювали 827 осіб. Огляд тривав до 23:50. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Інформація про мінування  лікарень міста, торговельних центрів, готелів, дитячих садків та житлових будинків надійшло на електронну пошту поліції 18 листопада.

За адресами виїжджали слідчо-оперативні групи, фахівці вибухотехнічного управління ГУНП в Харківській області та працівники територіальних підрозділів поліції.

Загалом правоохоронці оглянули 285 об’єктів - житлові будинки, заклади охорони здоров'я (серед яких кілька пологових будинки), торгові центри, дошкільні навчальні заклади та готелі. Під час оглядів місць подій та прилеглих територій вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено. Порушень публічної безпеки та порядку не було. Постраждалих осіб немає.  

Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

 Відділ комунікації поліції Харківської області