A
A
A

«Від бересту до «цифри»»: у ДДУВС написали Всеукраїнський радіодиктант і не тільки

Курсанти, студенти та працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилася до щорічної акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», присвяченої Дню української писемності та мови, а також офіційно відкрили І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Урочисте відкриття конкурсу було організоване кафедрою українознавства та іноземних мов факультету економіко-правової безпеки та кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін юридичного факультету.

Із привітальним словом виступили начальник відділу організації служби Володимир Ковбаса та професор кафедри українознавства та іноземних мов Анатолій Поповський.

Безпосередньо перший етап конкурсу імені Петра Яцика розпочнеться вже 21 листопада.

Також з нагоди Дня української писемності та мови близько 100 курсантів, студентів та представників науково-педагогічного складу ДДУВС написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Текст диктанту у прямому ефірі Українського радіо читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Він складає текст диктанту упродовж останніх 13 років.

Цього року диктант вирізнявся елементами з нової редакції чинного українського правопису, тож усі бажаючі мали змогу перевірити себе на знання сучасної української мови.

Вже через 15 хвилин після написання диктанту було опубліковано правильний варіант тексту. Автори безпомилково написаних диктантів отримають заохочувальні призи.

Нагадаємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності було започатковано у 2000 році з метою єднання громадян навколо мови. Відтоді кожен бажаючий у День української писемності та мови має змогу перевірити, наскільки добре знає правопис.

Відділення зв’язків з громадськістю