A
A
A

У справі Катерини Гандзюк поліція провела розслідування у рамках своїх повноважень: справу передали СБУ

У справі херсонської активістки Катерини Гандзюк слідчі Національної поліції провели всі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії у рамках своїх повноважень - і встановили виконавців та організаторів злочину. Вони вже відбувають покарання. 
Після нападу на херсонську активісту і чиновницю міської ради Катерину Гандзюк слідчі поліції провели необхідні слідчі дії та експертизи. В ході розслідування вдалося встановити групу організаторів та виконавців злочину. А також місце, де придбали кислоту, якою і облили Гандзюк. 
Виконавці злочину були затримані і наразі відбувають покарання. 
Виконавець і організатор злочину Сергій Торбін отримав покарання 6,5 років позбавлення волі. Інші двоє учасників цього угрупування отримали відповідно 3 і 4 роки тюремного ув'язнення.
Такі малі терміни ув'язнення виконавцям злочину обумовлені тим, що вони дали зізнання, уклали угоду з прокурором, співпрацювали зі слідством і розповіли, хто причетний до цього злочину. Це дозволило слідству виявити головних організаторів і оголосити раніше судимого за вбивство Олексія Левіна у розшук. 
Після смерті потерпілої Генеральна прокуратура ініціювала передачу справи слідчим Служби безпеки України, які повинні встановити замовників убивства Катерини Гандзюк. Відповідні матеріали справи поліція передала СБУ 5 листопада 2018 року.

 

Департамент комунікації МВС України