A
A
A

Максим Цуцкірідзе: Призначення експертиз через суд скасовано, далі рухаємося до унеможливлення оскарження підозри

На цій та інших змінах у законодавстві, які мають спростити роботу слідчих, заступник голови Нацполіції наголосив під час робочої наради з керівниками регіональних слідчих підрозділів поліції, яка відбулася сьогодні, 18 жовтня, в Одесі.

Учасники наради проаналізували показники роботи Головного слідчого управління за 9 місяців та окреслили пріоритети на найближчий час.

Максим Цуцкірідзе позитивно оцінив напрацювання відомства, підкресливши його стабільність. Разом з тим, наголосив на необхідних змінах, що покращать процес розкриття злочинів. Перш за все, мова йшла про повноцінне укомплектування підрозділів кадрами та створення належних умов праці рядовим слідчим.

Зауважив начальник ГСУ і на переформатуванні роботи у зв’язку з рядом змін, що стосуються, зокрема, впровадження інституту кримінальних проступків, служби фінансових розслідувань та Департаменту стратегічних розслідувань.

Останнє, на що Максим Цуцкірідзе звернув увагу керівної ланки, було ініціювання змін у законодавстві.

«Те, що конче нам було необхідне – скасування призначення експертиз через суд – зроблено. Далі ми рухаємося до унеможливлення оскарження підозри, - зазначив керівник ГСУ та закликав  присутніх надавати пропозиції стосовно змін на регіональному рівні, які дозволять підвищити роль слідчого.

За підсумками роботи кращі працівники слідчих підрозділів були заохочені відомчими відзнаками та спеціальними званнями.

Відділ комунікації поліції Одеської області