A
A
A

Максим Цуцкірідзе: Ми готові максимально сприяти молодим фахівцям, які вирішать приєднатися до лав поліції

На цьому заступник голови Національної поліції України - начальник Головного слідчого управління наголосив під час зустрічі з майбутніми юристами - студентами одеських вишів.

Про складну, кропітку, але цікаву та перспективну роботу слідчих керівник Головного слідчого управління НПУ Максим Цуцкірідзе розповів студентам юридичної академії та державного університету внутрішніх справ.

«93% усіх кримінальних правопорушень розслідують слідчі Національної поліції. А успішні адвокати, прокурори, судді – це переважно ті, хто працював у слідстві, хто пройшов через виїзди на місця подій та витримав роботу в колосальному навантаженні», - зазначив начальник ГСУ.

Аби студенти підвищували свій освітній рівень та покращували практичні навички, для використання у навчальному процесі Максим Цуцкірідзе від імені керівництва НПУ передав одеським вишам друковані зібрання кращих здобутків слідчих та слідчо-криміналістичні валізи.

«Ми будемо раді, якщо ви вирішите приєднатися до лав поліції, і готові максимально сприяти молодим фахівцям», - звернувся до студентів заступник голови Національної поліції.

 

Відділ комунікації поліції в Одеській області