A
A
A

Арсен Аваков провів зустріч із міністром транспорту Французької Республіки

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з міністром транспорту Французької Республіки Жан-Батістом Джеббарі сьогодні, 15 жовтня, обговорив стан реалізації спільних проєктів, а також можливість взаємовизнання водійських посвідчень.

«Україну та Францію зв’язують багато програм і я маю відмітити високу компетенцію наших французьких колег. Приємно зазначити, що один із найбільших діючих проєктів з французькою компанією Airbus - щодо поставки гелікоптерів для авіаційної системи МВС, успішно розвивається», - сказав Арсен Аваков.

Сторони також обговорили співробітництво щодо спільного виробництва патрульних катерів для прикордонників.

«Ми отримали пропозицію від французької компанії Ocea щодо поставок патрульних катерів для Державної прикордонної служби України, і при цьому важливе саме спільне виробництво таких катерів», - сказав Арсен Аваков.

Французька сторона запевнила, що розуміє важливість локалізації виробництва для України:

«Сподіваємося, що вже найближчим часом підпишемо Меморандум про взаєморозуміння у цьому проєкті», - сказав Жан-Батіст Джеббарі.

Арсен Аваков також наголосив на важливості якнайшвидшого розгляду питання про взаємовизнання водійських посвідчень:

«Ми хотіли б підписати угоду про взаємне визнання водійських посвідчень. Маємо такі угоди з низкою країн ЄС, зокрема з Італією та Іспанією. І в наступному місяці підпишемо з Великобританією, тому вважаю, що така угода з Францією буде актуальна», - сказав міністр внутрішніх справ України.

Своєю чергою, французька сторона відмітила конструктивну атмосферу співробітництва з Україно та запевнила, що зробить усе можливе для ефективної роботи по всіх транспортних програмах.

Нагадаємо, Україна та Франція планують спільно виробляти патрульні катери для прикордонників.

Крім того, У 2019 році авіаційну систему МВС України поповнять п’ять нових гелікоптерів.

Також Україна і Франція домовляться про взаємний обмін водійських посвідчень.

Департамент комунікації МВС України

Фото: Микола Анацький